Status: rekrutacja zakończona

Wszystkich studentów zainteresowanych prowadzeniem zajęć z dziećmi w ramach Letnich Szkół Odkrywców, w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" informujemy, że formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Szkoły Wyższej Przymierza Rodzin w górnym pasku menu na stronie głównej -  napis "Z Małej Szkoły w Wielki Świat", zakładka "Letnia Szkoła Odkrywców" z lewej strony.

Formularz należy wysłać drogą elektroniczną pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt:
Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin