Finansowanie projektu - logo Fundusze Europejskie, Mazowsze oraz Europejski Fundusz społeczny
Witryna e-learningowa
Filmy o projekcie

Szkoły, które nadesłały do nas umowy zawierane przez szkołę, organ prowadzący oraz nauczycieli z FIO informujemy, że rozpoczynamy odsyłanie podpisanych przez zarząd Federacji Inicjatyw Oświatowych egzemplarzy tych dokumentów do szkół.

Nauczyciele będą zatrudnieni w projekcie na podstawie umowy zlecenia. W związku z planowanym przygotowaniem tych umów przez realizatorów projektu prosimy o wypełnienie oświadczenia dla celów podatkowych i przesłanie go e-mailem:

region centralny - do 18 czerwca 2010 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oświadczenie zleceniobiorcy dla celów podatkowych (DOC - 33 KB)

region zachodni - do 17 czerwca 2010 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oświadczenie zleceniobiorcy dla celów podatkowych (DOC - 33 KB)

Na podstawie informacji przesłanych przez Państwa przygotujemy umowy zlecenia dla nauczycieli zatrudnionych w projekcie.