Finansowanie projektu - logo Fundusze Europejskie, Mazowsze oraz Europejski Fundusz społeczny
Witryna e-learningowa
Filmy o projekcie

W ostatnich dniach przesłaliśmy loginy (nazwy użytkowników) i hasła do portalu edukacyjnego 230 osobom (nauczycielom ze szkół uczestniczących w projekcie), które podały nam swoje dane.

Prosimy osoby, które już przekazały swoje dane, a nie otrzymały loginu i hasła, o sprawdzenie, czy wysłane dane były kompletne.

Przypominamy, że pełne dane, które należy podać, to:

• imię i nazwisko
  • nazwa szkoły i miejscowość, w której znajduje się szkoła
  • adres e-mail, który powinien zawierać nazwisko i imię, bądź jego pierwszą literę
  • rodzaj kompetencji wraz z etapem edukacyjnym.

Nadal brakuje nam danych około 270 uczestników projektu. Kolejnym osobom, które prześlą koordynatorowi portalu powyższe dane, zostaną do 8 sierpnia br. przydzielone loginy i hasła do pierwszego logowania.