Finansowanie projektu - logo Fundusze Europejskie, Mazowsze oraz Europejski Fundusz społeczny
Witryna e-learningowa
Filmy o projekcie

Pomoce dydaktyczne w szkołach[pomoce1][pomoce2][pomoce3][pomoce4]W lutym i marcu 2011 r. szkoły uczestniczące w projekcie otrzymały wiele pomocy dydaktycznych i sprzętu pomocnego w realizacji projektów.

Do zajęć rozwijających kompetencje społeczne przyda się chusta animacyjna Stowarzyszenia KLANZA. Badania przyrodnicze prowadzone w terenie zostały wzbogacone o możliwości, jakie dają lornetki i lupy.

Pogodę można badać urządzeniami cyfrowymi nawet bez wychodzenia ze szkoły. Wywiady z ekspertami i mieszkańcami wsi są bardziej profesjonalne, gdy nagrywa się je dyktafonem. A wszystkie te działania dzieci mogą teraz rejestrować za pomocą cyfrowej kamery i aparatu fotograficznego.