kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Szkoła Podstawowa w Srebrnej Górze (siedziba przeniesiona)
Miejscowość Srebrna Góra Szkoła w Srebrnej Górze (woj. dolnośląskie)[srebrnag1][srebrnag2][srebrnag3][srebrnag4][srebrnag5][srebrnag6]
Gmina Stoszowice
Adres Kąpielowa 2, 57-215 Srebrna Góra
Telefon 74 81 80 511
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www srebrnaszkola.edu.pl
Organ prowadzący Gmina Stoszowice
Dyrektor Barbara Laska
 

Szkoła Podstawowa w Srebrnej Górze zaczęła działać po II wojnie światowej. Od tego czasu przeszła wiele zmian, reform i przekształceń. Do projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" weszliśmy jako Zespół Szkolno-Przedszkolny w Srebrnej Górze. Szczególnie dumni jesteśmy z wyników osiąganych przez naszych uczniów na sprawdzianach zewnętrznych, konkursach i przeglądach. Naszą mocną stroną jest przyjazna atmosfera i rodzinny klimat oraz współpraca ze środowiskiem lokalnym.

Pierwszy rok w projekcie pozwolił nam bliżej poznać zagadnienia związane z pracą zespołową nauczycieli i uczniów. Poznaliśmy zasady przygotowywania i realizacji projektów edukacyjnych. Dzięki prezentacjom organizowanym po każdym projekcie zyskaliśmy uznanie rodziców i środowiska. Uczniowie polubili "projektowy" sposób spędzania czasu po lekcjach. Byli zaangażowani w każde działanie, gdyż czuli się jego twórcami.

 


 

Zmodyfikowano: poniedziałek, 12 listopada 2012

1 września 2012 r. siedziba szkoły została przeniesiona - uczniowie i nauczyciele realizują projekt w szkole w Budzowie.

Do góry Wstecz