kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Łążynie II
Miejscowość Łążyn II Szkoła w Łążynie II (woj. kujawsko-pomorskie)[lazyn1][lazyn2][lazyn3][lazyn4][lazyn5][lazyn6]
Gmina Obrowo
Adres Łązyn II 43, 87-123 Dobrzejewice
Telefon 56 674 69 34
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www splazyn2.streemo.pl
Organ prowadzący Gmina Obrowo
Dyrektor Hanna Affelt
 

Szkoła w Łążynie II jest jedną z siedmiu szkół gminy Obrowo. Jej położenie na terenie zespołu parkowo-pałacowego sprawia, że możemy podziwiać otaczającą nas piękną zieleń, malownicze stawy i architekturę odrestaurowanego XIX-wiecznego dworku.

Nasza szkoła to placówka niewielka, kameralna. Wspólnie z dziećmi i rodzicami staramy się tworzyć w niej życzliwe środowisko, otwarte na wzajemne potrzeby. Szkoła daje wszystkim poczucie bezpieczeństwa, przyjazną atmosferę oraz szansę wzbogacania i urozmaicania procesu edukacyjnego. Uczniowie mogą bezpośrednio obcować z przyrodą, podglądać mieszkające w parku zwierzęta i obserwować rozwój roślin. Naszą szkołę wyróżniają bardzo wysokie wyniki ogólnopolskich sprawdzianów szóstoklasisty.

Udział w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" wspiera integrację szkoły ze środowiskiem lokalnym. Dzięki realizacji tego projektu szkoła wzbogaciła swoją bazę w pomoce dydaktyczne. Nauczyciele współpracują ze sobą tworząc zespół. Ważne są szkolenia i warsztaty oraz wymiana doświadczeń. Projekt wzbogacił ofertę edukacyjną naszej małej placówki.

 

Do góry Wstecz