kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Szkoła Podstawowa w Nowym Kobrzyńcu
Miejscowość Nowy Kobrzyniec Szkoła w Nowym Kobrzyńcu (woj. kujawsko-pomorskie)[nkobrzyniec1]
Gmina Rogowo
Adres Nowy Kobrzyniec 1, 87- 515 Rogowo
Telefon 54 280 16 95
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www spnowykobrzyniec.freehost.pl
Organ prowadzący Gmina Rogowo
Dyrektor Barbara Trzcińska
 

Szkoła Podstawowa w Nowym Kobrzyńcu została oddana do użytku w 1962 roku. Otacza ją park, w pobliżu znajduje się boisko i plac zabaw. Przedmiotem naszej dumy są wysokie osiągnięcia uczniów i owocna współpraca z rodzicami. W prowadzeniu małej szkoły istotna jest integracja środowiska lokalnego, współpraca z organem prowadzącym i pozyskiwanie wsparcia finansowego. Nasze największe sukcesy wynikające z dotychczasowej realizacji projektów edukacyjnych to: rozwój zaangażowania i kreatywności uczniów, zdobycie przez nich umiejętności samodzielnego poszukiwania informacji w różnych źródłach, dostrzeganie i wyrażanie przez dzieci problemów szkoły oraz poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań.

Udział w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" pozwala rozwijać kompetencje kluczowe uczniów i przygotowanie ich do dorosłego życia. Projekt wzbogaca bazę szkoły w sprzęt, daje możliwość pracy atrakcyjną metodą, wpływa na podniesienie efektywności procesu dydaktyczno-wychowawczego oraz umożliwia stosowanie w praktyce oceniania kształtującego. Po roku realizacji projektu wśród uczniów pojawił się entuzjazm i większa chęć uczestniczenia w zajęciach. Nastąpił też wzrost zaangażowania i odpowiedzialności za podejmowane zadania projektowe.

 

Do góry Wstecz