kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dylewie
Miejscowość Dylewo Szkoła w Dylewie (woj. warmińsko-mazurskie)[dylewo1]
Gmina Grunwald
Adres Dylewo 6, 14-107 Gierzwałd
Telefon 89 647 20 28
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organ prowadzący Arkadiusz Rosa
Dyrektor Arkadiusz Rosa
 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa rozpoczęła działalność 1 września 1999 r., w pierwszym roku reformy edukacji, na "gruzach" publicznej szkoły podstawowej prowadzonej przez jednostkę samorządu terytorialnego. Nie spotkało się to z przychylnością miejscowych władz. Od tego czasu spotykaliśmy się z wieloma osobami, przedstawicielami różnych instytucji i stowarzyszeń, dzieliliśmy się swoim doświadczeniem i słuchaliśmy jak inni rozwiązują swoje problemy. Działamy opierając się właściwie tylko na dotacji oświatowej, nie mogąc liczyć na pomoc wójta.

Budynek szkoły położony jest z dala od dróg, w sąsiedztwie starego parku – szkoła jest bezpieczna. Budynek jest stary lecz wyremontowany, z nową przybudówką. W szkole działa stołówka z zapleczem kuchennym, którą własnymi siłami zorganizowaliśmy w 2001 r.

Do góry Wstecz