kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Szkoła Podstawowa w Uścianach
Miejscowość Uściany Stare Szkoła w Uścianach Starych (woj. warmińsko-mazurskie)[usciany1][usciany2][usciany3]
Gmina Pisz
Adres Uściany Stare 1, 12-200 Pisz
Telefon 87 424 03 27
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organ prowadzący Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym Edukator w Łomży
Dyrektor Renata Olszewska
 

Budynek Szkoły Podstawowej w Uścianach oddano do użytku w 1963 r. Od 1 października 2002 r. organem prowadzącym szkołę jest Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży. Od 2005 r. do szkoły mogą uczęszczać dzieci w wieku 3-5 lat. Obecnie liczba dzieci uczestniczących w zajęciach Oddziału Przedszkolnego wynosi 13. Szkoła w Uścianach jest nie tylko podstawowym miejscem kształcenia, ale głównym ośrodkiem kulturalnym, w którym każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie.

Do projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" przystąpiliśmy, by uczniowie mogli rozwijać swoje zainteresowania. Realizowane projekty umożliwiają ujawnianie dotychczas nieznanych umiejętności i wyrównanie szans edukacyjnych. Szkoła została doposażona w pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny i komputery. Wzmocniła się współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Niektóre zadania i ćwiczenia projektowe realizowane w klasach I-III okazały się za trudne dla uczniów.

 

Do góry Wstecz