kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Niepubliczna Szkoła w Barnówku
Miejscowość Barnówko Szkoła w Barnówku (woj. zachodniopomorskie)[barnowko1]
Gmina Dębno
Adres Barnówko 38, 74-311 Różańsko
Telefon 95 760 26 62
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www nspbarnowko.eu
Organ prowadzący Stow. Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko
Dyrektor Elżbieta Mielcarek
 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Barnówku powstała w 2004 roku w miejsce zlikwidowanej przez władze gminy publicznej podstawówki. Organem założycielskim placówki jest Stowarzyszenie Edukacyjne "Nasza Szkoła", które powołali rodzice uczniów i mieszkańcy w lutym 2004 roku. NSP jest pierwszą tego typu placówką na terenie powiatu myśliborskiego. Staramy się w jak największym stopniu wykorzystywać zainteresowania dzieci. W realizacji programów dominują nowoczesne metody. Nauczyciele mają umiejętność oceniania wspierającego rozwój ucznia.

Dzięki projektom edukacyjnym jesteśmy bardziej zintegrowani, zanika podział na klasy. Nauczyciel stał się organizatorem procesu uczenia. Sukcesem jest wzbudzenie większej ciekawości świata, samodzielności, autorefleksji. W całej różnorodności tematyki projektowej dostrzec można element wspólny - jest to inicjatywa połączona z zaangażowaniem. Inicjatywa uczniów, kreatywność nauczyciel i - co najistotniejsze – aprobata i współpraca rodziców.

Do góry Wstecz