Finansowanie projektu - logo Fundusze Europejskie, Mazowsze oraz Europejski Fundusz społeczny
Witryna e-learningowa
Filmy o projekcie

Budujemy siećFIO zaprasza do składania ofert na dostarczenie sprzętu elektronicznego dla szkół uczestniczących w naszym projekcie „Z Mazowieckiej Szkoły w Wielki Świat”. Zakupimy laptopy, kamery cyfrowe, dyktafony, rzutniki i aparaty fotograficzne. Termin składania ofert do 1 września 2017 r.

Prosimy o składanie ofert dotyczących zakupu:

1. komputerów przenośnych – 12 sztuk,
  2. kamer cyfrowych – 6 sztuk,
  3. dyktafonów cyfrowych – 24 sztuki,
  4. rzutników – 6 sztuk,
  5. aparatów fotograficznych cyfrowych – 6 sztuk.

Szczegółowe wymagania techniczne znajdują się w dokumencie do pobrania poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt z p. Krzysztofem Chludzińskim, tel. 505 895 450, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oferty prosimy składać na formularzu (także do pobrania poniżej). Należy je przesłać do 1 września 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opis przedmiotu zamówienia
Szczegóły (462 KB KB)