Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Federacja Inicjatyw Oświatowych poszukuje wykonawcy ewaluacji projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III, Działanie 3.3.4 w okresie styczeń 2010 – październik 2013.

Do zadań wykonawcy będzie należało zaprojektowanie i przeprowadzenie ewaluacji:

• wsparcia udzielanego nauczycielom zatrudnionym w ramach projektu w latach 2010-2013,
  • efektów działań edukacyjnych realizowanych w szkołach – wzrostu kompetencji kluczowych UE: społeczno-obywatelskich i umiejętności uczenia się u beneficjentów ostatecznych – uczniów klas 1-6.

Zakłada się zastosowanie zróżnicowanych metod badawczych, pozwalających na poznanie stopnia realizacji założeń, efektów zamierzonych i niezamierzonych, oraz kontekstu wdrażania działań.

Szczegóły założeń i realizacji projektu można znaleźć w opisie projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Kryteria oceny ofert:

1. Koncepcja badawcza
  2. Metodologia
  3. Cena
  4. Dświadczenie w ewaluacji projektów systemowych z zakresu edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem projektów realizowanych na terenach wiejskich.

Prosimy o przesyłanie ofert zawierających koncepcję ewaluacji wraz z budżetem do 22 maja 2010 r. (liczy się data wpływu) pod adresem:

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ul. Mazowiecka 7 lok. 31