Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Federacja Inicjatyw Oświatowych poszukuje ośrodka szkoleniowego w woj. mazowieckim, wielkopolskim lub warmińsko-mazurskim do organizacji spotkań przygotowawczych dla nauczycieli w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat", współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki – Priorytet III, Działanie 3.3.4).

Od ośrodka oczekujemy zapewnienia:

• 190 miejsc noclegowych z pełnym wyżywieniem, w terminie od 27 czerwca do 13 lipca 2010 r. Szkolenie będzie trwało 5 dni (w tym 4 noclegi). Pobyt grupy od obiadu pierwszego dnia do obiadu piątego dnia.

• 7 sal warsztatowych do zajęć w grupach (do 25 osób), w tym jednej sali umożliwiającej plenarne spotkanie wszystkich uczestników (190 osób)

Wskazana jest lokalizacja ośrodka niedaleka stolicy województwa.

W przypadku braku dogodnego dojazdu dla uczestników prosimy o uwzględnienie w ofercie kosztów wynajęcia środków transportu dla grupy około 150 osób.

Oferty zawierające cenę brutto wraz ze szczegółową kalkulacją kosztów należy przesłać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 marca 2010 r.

Zmodyfikowano: 9 marca 2010