Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Civis Polonus poszukuje ośrodka - bazy noclegowej do organizacji letnich obozów naukowych dla młodzieży w okolicach Warszawy w lipcu 2011 r.

Termin składania ofert: do 22 stycznia 2011 r.
Termin oceny ofert: do 31 stycznia 2011 r.

Zapytanie ofertowe - porównawcze
Szczegóły (66 KB)

Dodatkowych informacji udziela Karolina Pucek pod numerem telefonu (22) 827 52 49 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

31 stycznia 2011 r. zamawiający dokonał oceny ofert - wybrana została oferta: Hotel Stawisko Klaudyn, ul. Ciećwierza 14, 05-080 Klaudyn.

Informacja dot. wyboru oferty
Szczegóły (41 KB)