Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygniete

Fundacja Civis Polonus zleci dostarczenie pomocy edukacyjnych do 110 szkół biorących udział w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" (POKL 3.3.4.) w 9 województwach (dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie).

Termin składania ofert: do 24 marca 2011 r.
Termin oceny ofert: do 24 marca 2011 r.

Pomoce edukacyjne - zapytanie ofertowe
Szczegóły (66 KB)

Dodatkowych informacji udziela Karolina Pucek pod numerem telefonu 22 827 52 49 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmodyfikowano: czwartek, 24 marca 2011

24 marca 2011 r. komisja dokonała oceny ofert.

Informacja o wynikach oceny ofert
(44 KB)