Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Federacja Inicjatyw Oświatowych zleci organizację seminariów wojewódzkich dla Szkolnych Zespołów Projektowych w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat", współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Priorytet III, Działanie 3.3.4. zgodnie z umową z Ministerstwem Edukacji Narodowej nr UDA-POKL.03.03.04-00-080/09-01.

Termin składania ofert: do 8 kwietnia 2011 r.
Termin oceny ofert: do 15 kwietnia 2011 r.

Organizacja seminariów - zapytanie ofertowe
Szczegóły (76 KB)

Dodatkowych informacji udziela Paulina Skowrońska pod numerem telefonu 22 869 96 60 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmodyfikowano: piątek, 15 kwietnia 2011

15 kwietnia 2011 r. komisja dokonała oceny ofert.

Informacja o wynikach oceny ofert
(48 KB)