Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej FALA zleci wykonanie i dostawę artykułów promocyjnych (koszulki, samozaciskowe opaski odblaskowe) w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Termin składania ofert: do 12 sierpnia 2011 r.
Termin oceny ofert: do 16 sierpnia 2011 r.

Artykuły promocyjne - zapytanie
Szczegóły (66 KB)

Załącznik 1
(61 KB)

Załącznik 2
(150 KB)

Załącznik 3
(18 KB)

Dodatkowych informacji udziela Anna Pawlukiewicz pod numerem telefonu 508 86 10 72 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmodyfikowano: wtorek, 16 sierpnia 2011

16 sierpnia 2011 r. komisja dokonała oceny ofert.

Informacja o wynikach oceny ofert
(44 KB)

Zmodyfikowano: piątek, 26 sierpnia 2011

W związku z wycofaniem się wykonawcy, 26 sierpnia 2011 r. komisja dokonała powtórnego wyboru oferty.

Informacja o zmianie wyboru oferenta
(44 KB)