Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej FALA poszukuje ośrodków szkoleniowych do organizacji seminariów dla Szkolnych Zespołów Projektowych z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiegoi zachodniopomorskiego.

Termin składania ofert: do 23 grudnia 2011 r.
Termin oceny ofert: do 30 grudnia 2011 r.

Seminaria zimowe - zapytanie ofertowe
Szczegóły (62 KB)

Dodatkowych informacji udziela Aneta Porada pod numerem telefonu 784 388 809 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmodyfikowano: czwartek, 22 grudnia 2011

21 grudnia 2011 r. zapytanie zostało unieważnione z powodu błędnie podanej daty organizacji seminarium w woj. lubuskim.

Informacja o unieważnieniu zapytania
(43 KB)

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej FALA ogłasza nowe zapytanie, w którym dodatkowo zostały doprecyzowane warunki zgłaszania ofert.

Termin składania ofert: do 4 stycznia 2012 r.
Termin oceny ofert: do 5 stycznia 2012 r.

Seminaria zimowe - zapytanie ofertowe
Szczegóły (68 KB)

Zmodyfikowano: czwartek, 05 stycznia 2012

5 stycznia 2012 r. komisja dokonała oceny ofert.

Informacja o wynikach oceny ofert
(47 KB)