Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: unieważnione

Fundacja Civis Polonus zleci organizację zakwaterowania i wyżywienia młodzieży i opiekunów - uczestników Letnich Obozów Naukowych organizowanych w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" w lipcu 2012 r.

Ofertę należy złożyć w formie papierowej pod adresem: ul. Warecka 8/85, 00-040 Warszawa lub w formie elektronicznej (skan) pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lutego 2012 r. do godz. 10.00.

Letnie obozy naukowe - zapytanie ofertowe
Szczegóły (158 KB)

Osobą upoważnioną do kontaktowania się z wykonawcami jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – tel. 22 827 52 49, faks 22 827 52 49.

Zmodyfikowano: środa, 22 lutego 2012

Komisja dokonała oceny ofert.

Informacja o wynikach oceny ofert
(44 KB)

Zmodyfikowano: środa, 09 maja 2012

W związku z wadliwie przeprowadzoną procedurą zapytania ofertowego Fundacja Civis Polonus informuje o unieważnieniu zapytania i wyboru oferenta.

Informacja o unieważnieniu zapytania
(59 KB)