Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: unieważnione

Fundacja Civis Polonus wynajmie autokar i bus do obsługi trasy podczas Letnich Obozów Naukowych (lipiec 2012 r.).

Ofertę należy złożyć w formie papierowej lub elektronicznej do 23 marca 2012 roku do godz. 10:00.

Transport - zapytanie ofertowe
Szczegóły (108 KB)

Osobą upoważnioną do kontaktowania się z wykonawcami jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – tel. i faks 22 827 52 49.

Zmodyfikowano: sobota, 31 marca 2012

Fundacja Civis Polonus informuje o unieważnieniu zapytania. Zapytanie ofertowe zostanie ponownie opublikowane na stronie - prosimy o jej monitorowanie.

Informacja o unieważnieniu zapytania
(48 KB)