Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: unieważnione

Federacja Inicjatyw Oświatowych zleci przeprowadzenie zewnętrznego audytu finansowego projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" u jego realizatorów: Federacji Inicjatyw Oświatowych, Fundacji Wspierania Aktywności Lokalnej FALA,  Fundacji Partnerstwo dla Środowiska, Fundacji Civis Polonus, Szkoły Wyższej Przymierza Rodzin.

Termin składania ofert: do 8 października 2012 r.
Termin oceny ofert: 11 października 2012 r.

Audyt - zapytanie ofertowe
Szczegóły (81 KB)

Zmodyfikowano: wtorek, 25 września 2012

Federacja Inicjatyw Oświatowych informuje o unieważnieniu zapytania. W szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zabrakło istotnych informacji, co może utrudniać przygotowanie oferty. Wkrótce opublikujemy ponowne zapytanie ofertowe-porównawcze.

Informacja o unieważnieniu zapytania
(17 KB)