Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: unieważnione

Federacja Inicjatyw Oświatowych zleci przeprowadzenie zewnętrznego audytu finansowego projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" u jego realizatorów (Federacja Inicjatyw Oświatowych, Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej FALA, Fundacja Partnerstwo dla Środowiska, Fundacja Civis Polonus, Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin).

Termin składania ofert: do 10 października 2012 r.
Termin oceny ofert: 12 października 2012 r.

Audyt - zapytanie ofertowe ponowne
Szczegóły (220 KB)

Zmodyfikowano: wtorek, 10 października 2012

Federacja Inicjatyw Oświatowych informuje o unieważnieniu zapytania. W jego treści zabrakło informacji na temat sposobu przyznawania punktacji za spełnienie poszczególnych kryteriów oceny ofert. Wkrótce opublikujemy nowe zapytanie.

Informacja o unieważnieniu zapytania
(17 KB)