Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: nieaktualne

Federacja Inicjatyw Oświatowych poszukuje ośrodków do organizacji seminariów zimowych w lutym i marcu 2013 r. Przedmiotem zamówienia jest zakwaterowanie i wyżywienie uczestników oraz wynajem sal na szkolenia.

Termin składania ofert: do 7 listopada 2012 r.
Termin oceny ofert: do 9 listopada 2012 r.

Ośrodki - zapytanie ofertowe
Szczegóły (345 KB)

Dodatkowych informacji udziela Paulina Skowrońska pod numerem telefonu 668 454 323 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmodyfikowano: czwartek, 25 października 2012

W związku z modyfikacją treści zapytania w czasie trwającego naboru, termin składania ofert zostaje przedłużony. Wkrótce opublikujemy nowe zapytanie.