Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej FALA poszukuje ośrodków do organizacji seminariów zimowych w styczniu i lutym 2013 r. Przedmiotem zamówienia jest zakwaterowanie i wyżywienie uczestników oraz wynajem sal na szkolenia.

Termin składania ofert: do 12 listopada 2012 r.
Termin oceny ofert: do 15 listopada 2012 r.

Ośrodki - zapytanie ofertowe
Szczegóły (122 KB)

Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Jędrzejewska pod numerem telefonu 784 388 809 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmodyfikowano: czwartek, 15 listopada 2012

Komisja dokonała oceny ofert. W związku z koniecznością zweryfikowania warunków oferowanych w najkorzystniejszej cenowo ofercie komisja postanowiła wydłużyć termin ostatecznego rozstrzygnięcia zapytania dla województwa dolnośląskiego do 21 listopada 2012 r.

Informacja o wynikach oceny ofert - woj. opolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
(55 KB)

Zmodyfikowano: piątek, 16 listopada 2012

W związku z wycofaniem się oferenta, którego oferta miała zostać poddana weryfikacji, komisja ostatecznie rozstrzygnęła zapytanie.

Informacja o wynikach oceny ofert - woj. dolnośląskie
(55 KB)