Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Civis Polonus zleci dostarczenie zestawu pomocy dydaktycznych (książki, czasopisma, płyty CD i DVD, gry edukacyjne) do 118 szkół biorących udział w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Termin składania ofert: do 13 listopada 2012 r. godz. 12:00

Pomoce dydaktyczne - zapytanie ofertowe
Szczegóły (216 KB)

Osobą upoważnioną przez Zamawiającego do kontaktowania się z Wykonawcami jest Karolina Pucek, tel. i faks 22 827 52 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmodyfikowano: środa, 14 listopada 2012

14 listopada 2012 r. zamawiający dokonał oceny ofert.

Informacja o wynikach oceny ofert
(44 KB)