Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej FALA zleci realizację 3 filmów promujących projekt "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Termin składania ofert: do 18 grudnia 2012 r.
Termin oceny ofert: do 28 grudnia 2012 r.

Filmy promocyjne - zapytanie ofertowe, poprawione (opublikowano 03.12.2012)*
Szczegóły (48 KB)

Filmy promocyjne - zapytanie ofertowe (opublikowano 29.11.2012)*
Szczegóły (48 KB)

Dodatkowych informacji udziela Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 508 86 10 72.

Zmodyfikowano: poniedziałek, 03 grudnia 2012

* W pierwotnym zapytaniu, opublikowanym 29 listopada, Fudacja FALA omyłkowo podała nieaktualny numer umowy zawartej z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Prosimy o korzystanie z zapytania z poprawnym numerem, opublikowanego 3 grudnia (pozostałe elementy zapytania bez zmian).

Zmodyfikowano: piątek, 28 grudnia 2012

W związku z dużą liczbą ofert, termin ich oceny został przesunięty na 8 stycznia 2013 r.

Informacja o zmianie terminu oceny ofert
Szczegóły (40 KB)

Zmodyfikowano: poniedziałek, 07 stycznia 2013

7 stycznia 2013 r. komisja dokonała oceny ofert.

Informacja o wynikach oceny ofert
Szczegóły (41 KB)