kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska poszukuje ośrodka do organizacji Letnich Obozów Naukowych (zakwaterowanie i wyżywienie dzieci i opiekunów) w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" w 9 województwach (dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie) w lipcu i sierpniu 2013 r.

Termin składania ofert: do 11 kwietnia 2013 r. godz. 17:00
Termin oceny ofert: do 16 kwietnia 2013 r.

 

Ośrodek - zapytanie ofertowe
Szczegóły (124 KB)

 

Osobą upoważnioną do kontaktowania się z Wykonawcami jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 430 24 65 w. 14.

 


 

Zmodyfikowano: czwartek, 18 kwietnia 2013

Komisja dokonała oceny ofert.

 

Informacja o wynikach oceny ofert
(397 KB)

 

Do góry Wstecz