kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska zleci wykonanie usługi przewozu osób biorących udział w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat (dzieci i opiekunowie - uczestnicy Letnich Obozów Naukowych w woj. dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, mazowieckim, opolskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim w lipcu i sierpniu 2013 r.).

Termin składania ofert: do 12 kwietnia 2013 r. godz. 17:00

Termin oceny ofert: do 17 kwietnia 2013 r.

 

Transport - zapytanie ofertowe
Szczegóły (151 KB)

 

Osobą upoważnioną do kontaktowania się z Wykonawcami jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 430 24 65 w. 14.

 


 

Zmodyfikowano: piątek, 19 kwietnia 2013

Komisja dokonała oceny ofert.

 

Informacja o wynikach oceny ofert
(357 KB)

 

Do góry Wstecz