kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Status zapytania: rozstrzygnięte

Fundacja Civis Polonus zleci organizację obiadu dla opiekunów i uczniów biorących udział w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat”) w dniach rozpoczynających Letnie Obozy Naukowe w Pałacu Kultury i Nauki (lipiec 2013 r.).

Termin składania ofert: do 12 lipca 2013 r. godz. 14:00

 

Obozy naukowe (obiady) - zapytanie ofertowe
Szczegóły (126 KB)

 

Osobą upoważnioną do kontaktów z Wykonawcami jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. i faks 22 827 52 49.

 


 

Zmodyfikowano: środa, 17 lipca 2013

Komisja dokonała oceny ofert.

 

Informacja o wynikach oceny ofert
(44 KB)

 

Do góry Wstecz