Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

17 i 18 lipca 2010 r. w Radiu Zet została wyemitowana audycja o projekcie "Z Malej Szkoły w Wielki Świat". Materiały z udziałem koordynatorów i ekspertów projektu nagrywano na początku lipca podczas spotkania przygotowawczego z nauczycielami w Jachrance.

Audycja jest elementem cyklu "Program na sukces" poświęconego wykorzystaniu funduszy Unii Europejskiej (czas nagrania - 08'57").

Odtwórz audio

zdjęcia do spotu w Nadbrzeżuzdjęcia do spotu w Nadbrzeżuzdjęcia do spotu w Nadbrzeżuzdjęcia do spotu w Nadbrzeżu