kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

O organizacji

 

foto Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin

Biuro:

02-778 Warszawa, ul. M. Grzegorzewskiej 10
tel. 22 644 07 97, 644 04 55
faks 22 644 07 97
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Założycielem SWPR jest Stowarzyszenie Przymierze Rodzin - organizacja pozarządowa o statusie organizacji pożytku publicznego.

Głównym celem Przymierza jest pomoc rodzinie w wychowaniu dzieci i młodzieży w duchu chrześcijańskim, na ludzi odpowiedzialnych za siebie, rodzinę i kraj, przygotowanych do życia i pracy.

Elementami wyróżniającymi uczelnię są:

  • niewielkie grupy studenckie, w związku z czym studenci nie są anonimowi
  • indywidualny kontakt z wykładowcami i władzami uczelni
  • doświadczeni pracownicy naukowi z UW, PW, UKSW i PAN
  • wykłady i wsparcie wybitnych autorytetów ze środowisk artystycznych, politycznych, gospodarczych
  • ciekawe kontakty, zagraniczne praktyki, rynek pracy, wielkie szanse
  • bardzo dobre warunki lokalowe i obiekty sportowe
  • konkurencyjne czesne
  • miła i życzliwa atmosfera

O ludziach

 

foto Teresa StankiewiczTeresa Stankiewicz

 

Funkcja w projekcie: koordynatorka ruchu naukowego małych szkół, członek Zespołu Zarządzającego
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 669 044 967

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, dziekan Wydziału Nauk Społecznych w SWPR.

W Szkole Wyższej Przymierza Rodzin wykłada filozofię, etykę i metodykę edukacji przedszkolnej. Prowadzi zajęcia dla przedszkolaków z filozofii i etyki według własnego programu. Doświadczenie w nauczaniu w małej szkole, w tym w klasach łączonych. Mężatka, troje dzieci.

 

foto Jarosław DomańskiJarosław Domański

 

Funkcja w projekcie:
Rozliczenia finansowe zadania "Ruch naukowy małych szkół"

Pracownik naukowo-dydaktyczny, a od 2008 r. prodziekan ds. studenckich Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Pracownik Szkoły Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie od 2001 r., czyli od początku jej istnienia.

Był początkowo dyrektorem administracyjno-finansowym SWPR, a od 2005 r. - kanclerzem. Odpowiedzialny za gospodarkę finansową i materialną uczelni, za działalność marketingową i strategię rozwoju. W latach 2002-2005 był członkiem Zarządu Stowarzyszenia Przymierze Rodzin. Działalność gospodarczą w zakresie zarządzania prowadzi od 1992 r., kierował w tym czasie kilkoma podmiotami gospodarczymi. W latach 2007-2008 był członkiem rady nadzorczej jednej ze spółek Skarbu Państwa.

Doktorat nauk ekonomicznych z zakresu zarządzania uzyskał w 2001 r. na podstawie rozprawy, której celem było opracowanie metody wyceny wartości niematerialnych przedsiębiorstwa w warunkach zarządzania wartością. Obecnie jego zainteresowania naukowe koncentrują się na specyfice zarządzania strategicznego i zarządzania ryzykiem w sektorze organizacji non-profit. Jest autorem szeregu publikacji obejmujących wyniki własnych badań dotyczących zarządzania organizacjami trzeciego sektora w Polsce.

Do góry Wstecz