kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Tydzień z internetem - logoFederacja Inicjatyw Oświatowych - partner kampanii "Tydzień z Internetem 2012" wraz z jej organizatorem, Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, dziękuje wszystkim szkołom, nauczycielom, dyrektorom i innym uczestnikom za zaangażowanie się w kampanię.

W całej Polsce do akcji przyłączyło się 400 bibliotek, szkół, domów kultury i innych instytucji. Wśród 80 zarejestrowanych szkół prawie 50 były to małe wiejskie szkoły podstawowe, w tym ponad 20 to szkoły prowadzone przez lokalne stowarzyszenia. 41 szkół to placówki uczestniczące w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Zapraszamy wszystkie szkoły, które brały udział w kampanii, do udziału w konkursie "Co trzy głowy to nie jedna!". Do wygrania: konsole do gry, cyfrowe aparaty fotograficzne i odtwarzacze mp4.

Więcej - na stronach Federacji Inicjatyw Oświatowych

Do góry Wstecz