kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Ta część serwisu zawiera archiwalne materiały projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat", zrealizowanego od września 2010 roku do sierpnia 2013 roku przez Federację Inicjatyw Oświatowych jako lidera wraz z partnerami: Fundacją Wspierania Aktywności Lokalnej FALA, Fundacją Partnerstwo dla Środowiska, Fundacją Civis Polonus i Szkołą Wyższą Przymierza Rodzin.

Szczególnej uwadze polecamy jego trwały dorobek: scenariusze projektów edukacyjnych.

Aktualne informacje z realizacji projektu "Z Mazowieckiej Szkoły w Wielki Świat" znajdą Państwo w pozostałej części serwisu, zaś bieżące informacje z działalności Federacji Inicjatyw Oświatowych na jej stronie www.