23 kwietnia 2010 r. zakończyła pracę Komisja Rekrutacyjna powołana do oceny nadesłanych zgłoszeń. Poniżej przedstawiamy wojewódzkie listy szkół przyjętych do projektu. Na podstawie decyzji Zespołu Zarządzającego i zgodnie z Regulaminem Rekrutacji zostały również utworzone listy rezerwowe szkół dla każdego województwa.

Lista szkół zakwalifikowanych do udziału w projekcie (DOC - 501 KB)

Wszystkie szkoły, które nadesłały formularze rekrutacyjne do projektu, zostaną powiadomione o wynikach rekrutacji także pocztą tradycyjną.

Propozycja udziału w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem szkół. W procesie rekrutacji do biur projektu - Federacji Inicjatyw Oświatowych - lidera projektu, odpowiedzialnego za Region Centralny (woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie) i Fundacji Wspierania Aktywności Lokalnej "FALA" - partnera, odpowiedzialnego za Region Zachodni (woj. zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie), wpłynęło 260 zgłoszeń.

Zgodnie z założeniami, do projektu zaprosiliśmy 110 szkół z dziewięciu województw.

Gratulujemy wszystkim szkołom, które zostały zrekrutowane. Pozostałe placówki zachęcamy do odwiedzania stron internetowych organizacji realizujących projekt - być może będą one mogły zaproponować Państwu inne równie ciekawe działania.

Uwaga szkoły zakwalifikowane do projektu!

Szkoła oraz organ prowadzący placówkę zobowiązani są do podpisania umowy z realizatorem projektu. Wzór takiej umowy wraz z informacją dotyczącą dalszego postępowania zostanie zamieszczony na stronach internetowych Federacji Inicjatyw Oświatowych i Fundacji FALA do 4 maja 2010 r.

Po podpisaniu umów wszystkie Szkolne Zespoły Projektowe zostaną zaproszone do udziału w 5-dniowych spotkaniach przygotowawczych. Celem tych spotkań będzie przygotowanie merytoryczne i organizacyjne SZP do realizacji projektów edukacyjnych z uczniami.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i realizacji spotkań przygotowawczych zostaną zamieszczone na stronach internetowych FIO i FALI wraz ze wzorem umowy podpisywanej w projekcie.

Uwaga szkoły umieszczone na listach rezerwowych!

Szkoła, która znalazła się na liście rezerwowej, może zostać zaproszona do udziału w projekcie, jeśli z udziału w nim rezygnuje szkoła z listy podstawowej. Zespół Zarządzający projektu podjął decyzję, że zaproszenie szkoły z listy rezerwowej może nastąpić najpóźniej do 1 września 2010 r. Z listy rezerwowej zostanie w takim przypadku wybrana szkoła o liczbie uczniów zbliżonej do liczy uczniów szkoły rezygnującej z udziału w projekcie. O zaproszeniu do projektu szkoła z listy rezerwowej zostanie powiadomiona w możliwie najkrótszym terminie.

kontakt:
  • województwa: kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie
    Federacja Inicjatyw Oświatowych
    Koordynatorka Regionu Centralnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, zachodniopomorskie
    Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej "FALA"
    Koordynator Regionu Zachodniego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.