kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

23 kwietnia 2010 r. zakończyła pracę Komisja Rekrutacyjna powołana do oceny nadesłanych zgłoszeń. Poniżej przedstawiamy wojewódzkie listy szkół przyjętych do projektu. Na podstawie decyzji Zespołu Zarządzającego i zgodnie z Regulaminem Rekrutacji zostały również utworzone listy rezerwowe szkół dla każdego województwa.

Lista szkół zakwalifikowanych do udziału w projekcie (DOC - 501 KB)

Wszystkie szkoły, które nadesłały formularze rekrutacyjne do projektu, zostaną powiadomione o wynikach rekrutacji także pocztą tradycyjną.

Propozycja udziału w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem szkół. W procesie rekrutacji do biur projektu - Federacji Inicjatyw Oświatowych - lidera projektu, odpowiedzialnego za Region Centralny (woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie) i Fundacji Wspierania Aktywności Lokalnej "FALA" - partnera, odpowiedzialnego za Region Zachodni (woj. zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie), wpłynęło 260 zgłoszeń.

Zgodnie z założeniami, do projektu zaprosiliśmy 110 szkół z dziewięciu województw.

Gratulujemy wszystkim szkołom, które zostały zrekrutowane. Pozostałe placówki zachęcamy do odwiedzania stron internetowych organizacji realizujących projekt - być może będą one mogły zaproponować Państwu inne równie ciekawe działania.

Uwaga szkoły zakwalifikowane do projektu!

Szkoła oraz organ prowadzący placówkę zobowiązani są do podpisania umowy z realizatorem projektu. Wzór takiej umowy wraz z informacją dotyczącą dalszego postępowania zostanie zamieszczony na stronach internetowych Federacji Inicjatyw Oświatowych i Fundacji FALA do 4 maja 2010 r.

Po podpisaniu umów wszystkie Szkolne Zespoły Projektowe zostaną zaproszone do udziału w 5-dniowych spotkaniach przygotowawczych. Celem tych spotkań będzie przygotowanie merytoryczne i organizacyjne SZP do realizacji projektów edukacyjnych z uczniami.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i realizacji spotkań przygotowawczych zostaną zamieszczone na stronach internetowych FIO i FALI wraz ze wzorem umowy podpisywanej w projekcie.

Uwaga szkoły umieszczone na listach rezerwowych!

Szkoła, która znalazła się na liście rezerwowej, może zostać zaproszona do udziału w projekcie, jeśli z udziału w nim rezygnuje szkoła z listy podstawowej. Zespół Zarządzający projektu podjął decyzję, że zaproszenie szkoły z listy rezerwowej może nastąpić najpóźniej do 1 września 2010 r. Z listy rezerwowej zostanie w takim przypadku wybrana szkoła o liczbie uczniów zbliżonej do liczy uczniów szkoły rezygnującej z udziału w projekcie. O zaproszeniu do projektu szkoła z listy rezerwowej zostanie powiadomiona w możliwie najkrótszym terminie.

kontakt:
 • województwa: kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie
  Federacja Inicjatyw Oświatowych
  Koordynatorka Regionu Centralnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. 22 869 96 60
 • województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, zachodniopomorskie
  Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej "FALA"
  Koordynator Regionu Zachodniego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. 71 727 78 79

 

Do góry Wstecz