kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Zostały już określone terminy i wybrane ośrodki, w których będą realizowane 5-dniowe szkolenia przygotowawcze. Udział w tych szkoleniach czterech nauczycieli i dyrektora szkoły, tworzących Szkolny Zespół Projektowy (SZP), jest obowiązkowy.

Szkolne Zespoły Projektowe z województw wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego będą uczestniczyć w szkoleniu realizowanym w dniach 27 czerwca – 1 lipca 2010 r. w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w Żerkowie.

Szkolne Zespoły Projektowe z województw: mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego będą uczestniczyć w szkoleniach realizowanych w dniach 5–9 lipca 2010 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZETOM w Jachrance.

Szczegółowe informacje dotyczące dojazdu do ośrodków szkoleniowych, harmonogramu i programu szkoleń opublikujemy na początku czerwca 2010 r.

 

Informacje dla szkół z Regionu Zachodniego (województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, zachodniopomorskie) są publikowane na stronie Fundacji FALA.

 

Do góry Wstecz