kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Pierwszym zadaniem, jakie czeka szkoły, które znalazły się na liście podstawowej placówek zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat", jest wypełnienie i przesłanie podpisanych umów udziału w projekcie.

Przygotowaliśmy umowy, jakie zawierają z realizatorami:

szkoła z regionu centralnego reprezentowana przez dyrektora i przedstawiciela organu prowadzącego (PDF - 229 KB)

 

każdy z czterech nauczycieli zgłoszonych przez tę szkołę do realizacji działań projektowych (PDF - 207 KB)

 

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie załączonych umów, podpisanie i podpieczętowanie, a następnie przesłanie kompletu umów (umowa ze szkołą i cztery umowy z nauczycielami) do 20 maja 2010 r. pod adresem biura regionu centralnego:

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ul. Mazowiecka 7 lok. 31
00-051 Warszawa

Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować do koordynatorki regionu centralnego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 869 96 60.

Prosimy o monitorowanie stron internetowych projektu - pod koniec maja zamieścimy wzory umów zleceń, które będą zawierane z nauczycielami.

 

Informacje dla szkół z regionu zachodniego (województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, zachodniopomorskie) są zamieszczane na stronie internetowej Fundacji FALA.

 

Do góry Wstecz