kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

zdjęcia do spotu w NadbrzeżuW maju w wybranych szkołach zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat” - w Gorzanowie, Rogoźnicy, Zastrużu (woj. dolnośląskie) i w Nadbrzeżu (woj. mazowieckie) - filmowaliśmy ujęcia do pierwszego filmu promocyjnego o projekcie. W minutowym spocie chcemy ukazać, jak ważne jest dla całej społeczności lokalnej prowadzenie edukacji w małych wiejskich szkołach i chronienie ich przed zamknięciem.

Materiał będzie dostępny na naszej stronie pod koniec czerwca.

W woj. mazowieckim zdjęcia były realizowane 17 maja 2010 r. w szkole prowadzonej przez rodziców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Nadbrzeż, z udziałem koordynatorki projektu, Elżbiety Tołwińskiej-Królikowskiej i prezes Federacji Inicjatyw Oświatowych, Aliny Kozińskiej-Bałdygi.

We wszystkich szkołach ekipę filmowców i specjalistę ds. promocji przyjmowano niezwykle ciepło. Uczniowie, których filmowaliśmy, wielokrotnie mówili, że praca w "telewizji" jest bardzo ciężka, bo ujęcia często należy powtarzać. Jednak osoby zaangażowane w pracę nad spotem - rodzice, nauczyciele, uczniowie i pracownicy projektu - podkreślali, że były to niezwykle miłe chwile.

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom szkół, w których kręciliśmy film.

 

Do góry Wstecz