kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Uwaga uczestnicy szkoleń z woj. mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego! W związku z niewielkim zainteresowaniem transportem zaproponowanym przez organizatorów szkoleń, informujemy, że na miejsce szkolenia (Ośrodek Zetom w Jachrance) odjedzie jeden oznaczony autokar. Miejsce podstawienia autokaru nie zmienia się, odjazd o godzinie 13.00.

Informacja ogólne

Szkolenia przygotowawcze dla regionu centralnego odbędą się:

dla województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego

w dniach 27 czerwca – 1 lipca 2010 r. w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w Żerkowie - ul. Jarocińska 35, 63-210 Żerków, tel.: (+48 62) 740 20 82 , faks: (+48 62) 740 20 88

dla województw: mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego

w dniach 5-9 lipca 2010 r. w  Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZETOM w Jachrance - Jachranka 76a, 05-140 Serock, tel.:(+ 48 22) 768 11 92, (+ 48 22) 768 11 93, faks: (+ 48 22) 768 10 55

Szkolenia będą realizowane:

  • na spotkaniach plenarnych - wykłady dla wszystkich uczestników szkoleń,
  • w grupach, w podziale według kompetencji (matematyczno-przyrodnicze i społeczno-obywatelskie)

Obiad w pierwszym dniu szkolenia zaplanowano o godzinie 14.00, zajęcia rozpoczną się o 15.30. Szczegółowe harmonogramy zajęć dla poszczególnych grup otrzymają Państwo w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Potwierdzenie udziału w szkoleniu

Prosimy, by do 18 czerwca 2010 r. każdy Szkolny Zespół Projektowy przesłał wypełniony formularz "Zgłoszenie Szkolnego Zespołu Projektowego" pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy - woj: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i pomorskie
Żerków 27 czerwca – 1 lipca 2010 r. (DOC - 34 KB)

 
 
Dojazd na szkolenie

Ci z Państwa, którzy nie dojeżdżają na szkolenie własnym środkiem transportu, mogą skorzystać z autokarów zapewnianych przez organizatorów.

Żerków

Oznaczone autokary (1 MCT, 2 MCT, 3 MCT) zostaną podstawione w Poznaniu na ul. Dworcową 1, około 200 metrów od wyjścia głównego z Dworca Poznań Główny (po przejściu pod wiaduktem po prawej stronie, tak zwany "dworzec letni"). Autokary będą oczekiwać na Państwa od godziny 11.00, odjazd ostatniego autokaru zaplanowano na godzinę 13.00.

Uwaga! W niedzielę nie ma możliwości dojazdu do Żerkowa autobusem. W przypadku spóźnienia na autokar pozostaje samodzielny dojazd.

Jachranka

Oznaczone autokary (logo projektu i nazwa ośrodka) zostaną podstawione w Warszawie na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki od strony Sali Kongresowej (ul. Emilii Plater) o godz. 11.00. Odjazd ostatniego autokaru zaplanowano na godz. 13.00.

Gdyby ktoś z Państwa spóźnił się lub z przyczyn losowych nie dotarł na czas do miejsca podstawienia autokarów, na szkolenie można dotrzeć autobusami rejsowymi z Dworca PKS Warszawa Zachodnia: 9.30, 12.15, 14.45, 15.30 (autobusami odjeżdżającymi do Nasielska lub Ciechanowa) i autobusami linii prywatnej "Z-Bus" odjeżdżającymi do Jachranki z przystanku przed Domami Centrum (ul. Marszałkowska) o godz. 9.52, 10.42, 11.43, 12.43, 13.57.

Powrót ze szkolenia

Powrót ze szkoleń w obu przypadkach nastąpi po zakończeniu zajęć i obiedzie około godziny 14.00, co 10 minut podstawiany będzie kolejny autokar odwożący uczestników do Poznania (w przypadku szkoleń w Żerkowie) i do Warszawy (w przypadku szkoleń w Jachrance).

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 668 454 320
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 668 454 323

 

Do góry Wstecz