kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Informacja ogólne

Szkolenia przygotowawcze dla regionu zachodniego odbędą się:

dla województw: dolnośląskiego i opolskiego

w dniach 28 czerwca - 2 lipca 2010 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "Geovita” w Lądku Zdroju  - Lądek Zdrój, ul. Graniczna 14, tel. (+48 74) 814 64 11, 814 68 56, 814 68 57

dla województw: lubuskiego i zachodniopomorskiego

w dniach 5-9 lipca 2010 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Tanzanit w Jesionce - 67-415 Kolsko, Jesionka 57, tel. (+48 68) 352 40 00, kom. 661 70 70 70

Rozpoczynamy obiadem o godz. 14.00. Początek zajęć o godz. 15.30.

Szkolenia będą realizowane:

  • w formie spotkań plenarnych – wykłady dla wszystkich uczestników szkoleń
  • w grupach (podział wg kompetencji matematyczno-przyrodnicze i społeczno-obywatelskie).

Szczegółowe harmonogramy zajęć dla poszczególnych grup otrzymają Państwo w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Potwierdzenie udziału w szkoleniu

Prosimy, by do 17 czerwca 2010 r. każdy Szkolny Zespół Projektowy przesłał wypełniony formularz zgłoszenia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłoszeniowy - woj. dolnośląskie i opolskie
Lądek Zdrój 28 czerwca – 2 lipca 2010 r. (33 KB)

 
 
Dojazd na szkolenie

Ci z Państwa, którzy nie dojeżdżają na szkolenie własnym środkiem transportu, będą mogli skorzystać z częściowego dojazdu autokarem lub busem zapewnianym przez organizatorów z wyznaczonego miejsca. Pojazd będzie oznaczony tablicą z logotypem projektu, wstawioną za przednią szybę.

Lądek Zdrój

Proponujemy połączenie kolejowe z Wrocławia Gł. do Kłodzka Gł. odj. 10.35; przyj. 12.34.  Autokar lub bus zostanie podstawione w Kłodzku przy ul. Dworcowej, około 50 metrów od wyjścia głównego z dworca - odjazd o godz. 12.45.

Gdyby ktoś z Państwa spóźnił się lub z przyczyn losowych nie dotarł na czas do miejsca transportu, do Lądka Zdroju można dotrzeć autobusami rejsowymi z Dworca PKS (obok stacji PKP Kłodzko Miasto): godz. 9.50; 10.40; 11.20; 12.30; 13.25; 14.00; 14.45. Po dojechaniu na Dworzec PKS w Lądku Zdroju, prosimy o kontakt, tam wyjedzie po Państwa oznaczony samochód osobowy lub bus.

Jesionka

Osobom nieposiadającym własnego transportu proponujemy dojazd do Zielonej Góry komunikacją PKP lub PKS, następnie autokar lub bus zostanie podstawiony w Zielonej Górze obok dworca PKS - ul. Dworcowa 27, ok. 50 metrów w od wyjścia głównego z dworca PKP - odjazd o godz. 13.00.

Uwaga W okresie wakacyjnym nie ma możliwości dojechania do Jesionki autobusem PKS. Osobom, które spóźnią się na miejsce zbiórki pozostaje dojazd własnym środkiem transportu.

Gdyby ktoś z Państwa miał dogodniejszy dojazd PKP lub PKS do Wolsztyna, prosimy o kontakt w celu zorganizowania transportu ze stacji PKP lub PKS Wolsztyn. Będzie to jednak możliwe wyłącznie przy minimalnej grupie 8 osób. Niestety w okresie wakacyjnym dojazd komunikacją publiczną do Jesionki jest bardzo utrudniony dlatego prosimy o szczegółowe przeanalizowanie wszystkich możliwości, aby uniknąć problemów.

Powrót ze szkolenia

Powrót ze szkoleń w obu przypadkach nastąpi po zakończeniu zajęć i obiedzie około godziny 14.00, podstawionym autokarem lub busem odwożącym uczestników do Kłodzka (ze szkoleń w Lądku Zdroju) i do Zielonej Góry lub Wolsztyna (ze szkoleń w Jesionce).

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aneta Porada: tel. 784 388 809
Tomasz Siemież: tel. 696 403 863

 

Do góry Wstecz