kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Pięć subregionalnych konferencji - w Toruniu (16 lutego), Warszawie (17 lutego), Wrocławiu (19 lutego), Olsztynie (23 lutego) i Gorzowie Wielkopolskim (26 lutego) - zainicjowało proces rekrutacji szkół do projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat”.

Na konferencjach staraliśmy się zaprezentować genezę projektu, jego główne założenia i przekazać wszelkie informacje związane z rekrutacją szkół.

Liczne pytania, uwagi i spostrzeżenia uczestników - nauczycieli, dyrektorów szkół, samorządowców i członków Stowarzyszeń Rozwoju Wsi prowadzących szkoły - dotyczyły m.in. organizacji zajęć w szkołach, czasu zajęć w ramach siatki godzin, zadań organu prowadzącego. Umożliwiło to zespołowi zarządzającemu usprawnienie procesu rekrutacji i przygotowanie listy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Konferencja informacyjna w ToruniuKonferencja informacyjna w WarszawieKonferencja informacyjna we WrocławiuKonferencja informacyjna w OlsztynieKonferencja informacyjna w Gorzowie

 

 

 

Do góry Wstecz