kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt
Woj. kujawsko-pomorskie

Seminarium wojewódzkie w Wiktorowie[wiktorowo1][wiktorowo2][wiktorowo3][wiktorowo4][wiktorowo5][wiktorowo6][wiktorowo7][wiktorowo8][wiktorowo10][wiktorowo11][wiktorowo12][wiktorowo13][wiktorowo14][wiktorowo15]Seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół z woj. kujawsko-pomorskiego rozpoczęło 16-17 października 2010 r. w Wiktorowie cykl jesiennych seminariów wojewódzkich - spotkań z organizatorami i autorami projektu.

Woj. pomorskie

Seminarium wojewódzkie w Gdańsku[gdansk1][gdansk2][gdansk3][[gdansk4][gdansk5]23-24 października 2010 r. w Gdańsku obradowali nauczyciele i dyrektorzy szkół z woj. pomorskiego. Spotkanie z organizatorami i autorami projektu odbyło się w kameralnym gronie - w projekcie uczestniczy tylko pięć szkół z Pomorza.

Woj. lubuskie

Seminarium wojewódzkie w Płotach[ploty1][ploty2][ploty3][ploty4][ploty5][ploty7][ploty8][ploty9][ploty10][ploty11]6-7 listopada 2010 r. w Płotach koło Zielonej Góry organizatorzy i autorzy projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat". spotkali się z nauczycielami i dyrektorami szkół z województwa lubuskiego.

Woj. opolskie

Seminarium wojewódzkie w Niwkach[niwki1][niwki2][niwki3][niwki4][niwki5]Spotkanie dla nauczycieli z województwa opolskiego w Niwkach (6-7 listopada 2010 r.) było kolejnym z cyklu jesiennych seminariów z autorami i koordynatorami projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Woj. wielkopolskie

Seminarium wojewódzkie w Żerkowie[zerkow1][zerkow2][zerkow3][zerkow4][zerkow5][zerkow6][zerkow7][zerkow8][zerkow9]Na seminarium w Żerkowie spotkali się 20-21 listopada 2010 r. autorzy i organizatorzy projektu oraz nauczyciele i dyrektorzy szkół z województwa wielkopolskiego.

Woj. dolnośląskie

Seminarium wojewódzkie w Bystrzycy Kłodzkiej[bystrzyca1][bystrzyca2][bystrzyca3][bystrzyca4][bystrzyca5][bystrzyca6]Seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół z województwa dolnośląskiego z organizatorami i autorami projektu odbyło się 20-21 listopada 2010 r. w Bystrzycy Kłodzkiej.

Woj. warmińsko-mazurskie

Seminarium wojewódzkie w Olsztynie[olsztyn1][olsztyn2][olsztyn3][olsztyn4][olsztyn5][olsztyn6][olsztyn7][olsztyn8][olsztyn9][olsztyn10][olsztyn11]W dniach 27-28 listopada 2010 r. w Olsztynie autorzy i koordynatorzy projektu poprowadzili wykłady i zajęcia warsztatowe dla uczestników projektu z województwa warmińsko-mazurskiego.

Woj. mazowieckie

Seminarium wojewódzkie w Jachrance[jachranka1][jachranka2][jachranka3][jachranka4][jachranka5[jachranka6][jachranka7][jachranka8]W dniach 4-5 grudnia 2010 r. nauczyciele i dyrektorzy szkół z województwa mazowieckiego szkolili się na seminarium z autorami i koordynatorami projektu w podwarszawskiej Jachrance.

Woj. zachodniopomorskie

Seminarium wojewódzkie w Międzyzdrojach[miedzyzdroje2][miedzyzdroje3][miedzyzdroje4][miedzyzdroje5][miedzyzdroje6]Cykl jesiennych saminariów zakończyło 4-5 grudnia 2010 r. spotkanie autorów i koordynatorów projektu z nauczycielami i dyrektorami szkół z woj. zachodniopomorskiego w Międzyzdrojach.

 

Podczas seminariów szkoły uczestniczące w projekcie otrzymały zapowiedziane wcześniej publikacje książkowe.

2010_ksiazki_semin

Do góry Wstecz