kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Prace nad filmem promującym projekt - foto[lipiny1][lipiny2][lipiny5][lipiny6][lipiny7][lipiny8][lipiny9][lipiny11][lipiny12][lipiny13]1 października rozpoczęła się realizacja kolejnego filmu promującego projekt "Z Małej Szkoły w Wielki Świat". Film będzie prezentował genezę projektu i dorobek realizujących go organizacji.

Ekipa filmowa w składzie Ewelina Pawlus i Paweł Przybylski nagrywała materiał poświęcony Federacji Inicjatyw Oświatowych. Zdjęcia i wywiady nagrywano w trzech miejscach:

  • w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Lipinach -

to jedna z Małych Szkół, w których ratowaniu pomagała Federacja Szkołę prowadzoną przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lipiny, Dębowce, Borki odwiedziły przedstawicielki FIO: Elżbieta Tołwińska-Królikowska - koordynatorka projektu i Ewa Lubczyńska – koordynatorka regionu centralnego. Podejmowały je panie: Elżbieta Kielak - dyrektorka szkoły i Dorota Długosz - prezeska Stowarzyszenia;

  • w biurze projektu w Warszawie -

w nowym biurze przy ul. Filtrowej oko kamery natychmiast przyciągnęła asystentka w projekcie i propagatorka idei Małych Szkół - Paulina Skowrońska;

  • w "historycznej" piwnicy przy ul. Kozietulskiego w Warszawie -

do "matecznika" i pierwszej (przez sześć lat) siedziby Federacji prezeska Alina Kozińska-Bałdyga zaprosiła wiele osób, które w ostatnich 10 latach pracowały w FIO, m. in. Przemka Radwańskiego, współzałożyciela i wieloletniego wiceprezesa FIO.

Podobne sesje nagraniowe odbyły się we wszystkich organizacjach realizujacych projekt.

 

Do góry Wstecz