kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Materiały promocyjne projektuOstatnie szkoły biorące udział w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" odbierają właśnie przesyłki z materiałami promocyjnymi.

Od tej pory uczniowie realizujący projekty edukacyjne będą mieli możliwość prezentowania się w koszulkach z logo projektu i symbolami Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Materiały promocyjne projektuW wielu szkołach odbiór przesyłki zbiegł się z wizytą w urzędzie gminy. Widząc dzieci w strojach projektowych, wójtowie i radni nie mieli wątpliwości, w jakich działaniach edukacyjnych uczestniczą. Uczniowie otrzymali też opatrzone logotypami projektu, Unii Europejskiej i POKL małe latawce i opaski odblaskowe. Oba upominki przydadzą się podczas zajęć w terenie.

Materiały promocyjne z projektuW ręce nauczycieli, rodziców i uczniów trafił wydrukowany raport z pierwszego roku realizacji projektu wraz z płytą CD zawierającą filmy o projekcie i Letnich Obozach Naukowych. Mamy nadzieję, że materiały pomogą przekazać rodzicom informacje o projekcie i jego efektach, a także lepiej zaprezentować osiągnięcia dzieci.

W tym samym czasie do dziewięciu szkół, które jesienią przyłączyły się do projektu, trafiły pomoce dydaktyczne, które w innych szkołach są już od ubiegłego roku: kamery i dyktafony, atlasy przyrodnicze, lornetki, lupy i chusty animacyjne.

 

Do góry Wstecz