kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Kadr z filmu 'Jak rozwijamy umiejętność uczenia się' W małych wiejskich szkołach podstawowych uczestniczących w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" przez trzy lata były rozwijane trzy wybrane kompetencje kluczowe:

  • matematyczne i naukowo-techniczne,
  • społeczne i obywatelskie,
  • umiejętność uczenia się.
 

Kadr z filmu 'Jak rozwijamy umiejętność uczenia się'Prezentowaliśmy już w filmach jak rozwijamy dwie pierwsze kompetencje. Teraz przyszła pora na relację z pracy nad trzecią z nich. Film "Jak rozwijamy umiejętność uczenia się" nakręcony w Szkole Podstawowej we Włodowicach (woj. dolnośląskie) ukazuje wykorzystanie metody projektu i oceniania kształtującego do rozwinięcia umiejętności, które będą kluczowe dla uczniów w dalszych etapach edukacyjnych i w dorosłym życiu.

 

Wszystkie filmy z projektu są dostępne na YouTube.

Do góry Wstecz