kawaleczek nieba dla mojej Mamy
Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Z Małej Szkoły w Wielki Świat Mapa strony Kanał RSS Kontakt

Raport z 1 roku realizacji projektuZapraszamy do lektury "raportu z pierwszego roku realizacji projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Pragniemy pokazać Państwu cel i przebieg procesu niezwykłej zmiany, jaka dzięki projektowi "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" dokonuje się w uczniach, nauczycielach i szkołach, zmiany, która daje szanse wypracowania nowego modelu małych wiejskich szkół i ich miejsca w polskim systemie edukacji.

Publikacja powstała po roku działań projektowych. Chcemy podzielić się naszymi wrażeniami i doświadczeniami po tym pierwszym, najtrudniejszym roku, a także przedstawić Państwu szkoły, które odważyły się podjąć wyzwanie i z zaangażowaniem uczestniczą w projekcie.

Raport z 1 roku realizacji projektuPublikację kierujemy do przedstawicieli władz oświatowych, samorządów terytorialnych, pracowników uczelni kształcących nauczycieli, organizacji pozarządowych wspierających działania edukacyjne. Mamy nadzieję, że publikacja ta zachęci Państwa do wspierania Małych Szkół w ich działaniach i dążeniach do rozwoju i wprowadzania innowacyjnych metod nauczania i organizacji pracy. Zapraszamy do towarzyszenia nam w następnych dwóch latach realizacji projektu.

Do góry Wstecz